SpinTexas Casino

Sinds 2025

SpinTexas Casino Is het legitiem?

3.6/5

De bonus van vandaag

100% tot maximaal € 100

SpinTexas Casino is beperkt

Is het legitiem? accepteert geen spelers meer uit USA

SpinTexas Casino: is het betrouwbaar?

Is SpinTexas Casino betrouwbaar?

De licentie van SpinTexas CasinoWe zijn er altijd vast van overtuigd geweest dat spelers geen enkele storting, hoe klein ook, moeten doen bij een casino waarvan ze niet volledig overtuigd zijn dat het legitiem is – want als je gewoon wordt opgelicht, of erger nog, wat heeft het dan nog voor zin? Gelukkig is dat geen gevaar waar je je hier bij SpinTexas zorgen over hoeft te maken: na een grondige evaluatie hebben we kunnen bevestigen dat het inderdaad een legale en veilige site is. Hoewel het casino nog niet zo’n grote reputatie heeft omdat het moederbedrijf vrij jong is, zijn we tijdens ons onderzoek geen rode vlaggen tegengekomen.

Wie is de eigenaar van het SpinTexas Casino?

Deze casinosite is eigendom van en wordt beheerd door Green Champions Leader S.R.L. – en als je nog nooit van hen hebt gehoord, kunnen we je dat niet kwalijk nemen. Hoewel dit bedrijf (gevestigd in Costa Rica, wat niet ongebruikelijk is voor casino-exploitanten) al heel wat sites op zijn naam heeft staan, zijn ze allemaal vrij nieuw, waardoor de overgrote meerderheid nog geen kans heeft gehad om een begrip te worden: Wettson, Gladiators Bet en Spinny Casino zijn slechts enkele van de casino’s die ze sinds 2025 hebben opgericht. Na onderzoek naar het bedrijf hebben we niets ongewoons aangetroffen voor iemand die offshore-casino’s exploiteert – alles leek in orde, met een duidelijke papieren spoor dat niet alleen traceerbaar is, maar ook duidelijk wordt weergegeven in de voettekst van SpinTexas.

Licentie van SpinTexas Casino

Hoewel niet elk land van casino’s eist dat ze een licentie hebben, is het altijd goed om te controleren of een site die je op het oog hebt er toch een heeft. Want als dat niet het geval is, betekent dit dat het aan niemand verantwoording hoeft af te leggen en dat er geen derde partij is die het kan reguleren en bestraffen voor het stelen van spelersgeld. Ook hier hoef je je bij SpinTexas geen zorgen over te maken, aangezien ze volledig gelicentieerd zijn door Anjouan met licentienummer ALSI-202502014-FI1. Deze informatie staat niet alleen in de voettekst van het casino, maar kan ook onafhankelijk worden geverifieerd in het eigen licentieregister van Anjouan.

Klachten en geschillen bij SpinTexas Casino

Een van de belangrijkste redenen waarom het zo belangrijk is dat een casino een vergunning heeft, is dat het casino hierdoor verantwoording moet afleggen. Als je bij een casino met een vergunning speelt en ze zeggen: „Hé sukkel, bedankt voor je geld, maar je krijgt geen cent aan winst van ons“, dan kun je gewoon rechtstreeks een geschil indienen bij de toezichthouder (in dit geval Anjouan) en hopen dat zij ingrijpen. Dit feit maakt het ook minder waarschijnlijk dat een casino als SpinTexas je ronduit oplicht, dus als je het gevoel hebt dat dat is gebeurd, raden we je aan om hen eerst een e-mail te sturen. Meestal zul je merken dat het gewoon om een menselijke fout gaat.

SpinTexas Casino Vergeleken met andere casino's

Casino

Review

Bonus

Min storting

Min. intrekking

Betaalmethoden

Licenties

Bezoek

SpinTexas Casino

SpinTexas Casino

3.6/5

100% tot maximaal € 100

€25

€100

Bank Transfer Bitcoin BitcoinCash Cashlib DogeCoin Ethereum Jeton LiteCoin Mastercard MiFinity Ripple Tether Visa

Anjouan Betting and Gaming Commission

Beperkt

4.0/5

825% up to EUR 5,250 + 650 Free Spins

€10

€20

Apple Pay Bank Transfer Bitcoin DogeCoin Ethereum Flexepin Jeton LiteCoin Mastercard Visa

4.8/5

Up to 1500 € & 300 Free Spins

€10

€10

Bank Transfer Bitcoin Ethereum Klarna LiteCoin Mastercard Sofort Tether Tron Visa

N/A

4.8/5

175% up to EUR 1,000 + 200 Free Spins

€10

€50

Bitcoin Cashlib Ethereum Flexepin Jeton LiteCoin Mastercard Revolut Tether Visa

Anjouan Betting and Gaming Commission, Curacao

Daniel o'clein

Professional casino player

Daniel O'Clery

Expert opinion

Daniel O’Clery is a seasoned casino aficionado with a keen eye for detail and a passion for the gaming industry. Born in Ireland and now a proud Canadian resident, Daniel has spent years working at various online casinos, accumulating a wealth of knowledge and expertise. He co-founded casinos.cc to help guide players through the ever-evolving world of online gambling. With a flair for critical analysis and a love for strategy, Daniel's reviews offer a balanced view, helping you make informed choices on where to place your bets.

Casino van de maand

TrueLuck Casino

TrueLuck Casino

250% up to €4,000 + 175 FS

Welkomstbonus

250% up to €4,000 + 175 FS

US Aanvaard